A A A

Nowe odtwarzacze iriver

5 lutego 2009, 11:06
Firma MIP wprowadza na polski rynek kolejny odtwarzacz iriver T5 skierowany do osób lubiących sport i aktywny wypoczynek.
Nowe odtwarzacze iriver

T5 z wyglądu przypomina tradycyjny nośnik pamięci typu pendrive. Jednak łączy w sobie funkcje magazynowania danych i odtwarzania muzyki w formatach MP3, WMA oraz OGG. Tradycyjnie w przypadku iriver nie mogło zabraknąć także dyktafonu i radia FM z opcją nagrywania.

Do odtwarzacza dołączony jest specjalny klips pozwalający na zamocowanie go do dowolnej części ubrania. Ma także wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwalający na 13 godzin ciągłej pracy. Ważne jest także, że odtwarzacz został wykonany z wytrzymałego tworzywa, co powinno przedłużyć jego użytkowanie. Nazwa utworu muzycznego lub stacji radiowej wyświetlana jest na ekranie typu OLED, który dzięki wysokiemu kontrastowi umożliwia wygodny odczyt nawet w ostrym słońcu. Natomiast do obsługi urządzenia służy wielokierunkowy dżojstik. Sterowanie za jego pomocą może się odbywać całkowicie bez angażowania wzroku.

Odtwarzacz MP3 iriver

Iriver T5, podobnie jak model T6, pojawi się w Polsce w drugiej połowie lutego 2009. Będzie kosztował odpowiednio 175 złotych (wersja 2 GB) oraz 205 złotych (wersja 4 GB).

Źródło: Informacja prasowa


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto