A A A

Nowe pamięci DDR4 – Vengeance RGB

23 marca 2017, 12:00
Corsair ogłosił dziś rozpoczęcie sprzedaży pamięci DDR4 – Vengeance RGB. Nowy RAM przynosi oświetlenie do gniazda DIMM dzięki wbudowanemu modułowi LED RGB.
Nowe pamięci DDR4 – Vengeance RGB

System oświetlenia LED

Diody LED - wyposażone w precyzyjnie zaprojektowane paski świetlny i zupełnie nowe, perforowane logo Corsair - generują żywe oświetlenie RGB w czterech trybach: statycznym, tęczy, oddychania i wielokolorowym. Użytkownik Vengeance RGB może w prosty sposób dopasować kolorystykę do pozostałych komponentów lub zrobić pokaz świetlny, który nie ma żadnego wpływu na wydajność pamięci. Dzięki Corsair LINK można skonfigurować alarm, który automatycznie zmienia kolor LED każdego modułu pamięci w oparciu o bieżącą temperaturę systemu. Oprogramowanie LINK monitoruje także pozostałe produkty amerykańskiego producenta: wentylatory, oświetlenia, DRAM z kompatybilnym chłodzeniem wodnym z serii Hydro i inne.

Idealne do OC

Korzystając z niestandardowych obwodów drukowanych i starannie przygotowanych układów scalonych, Vengeance RGB gwarantuje lepszą sygnalizację i doskonały potencjał do podkręcania. Najnowsze pamięci Corsair wspierają technikę XMP 2.0, dzięki czemu przetaktowanie produktu jest banalnie proste nawet dla początkujących overclockerów. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość bezpiecznego przełączenia się między wstępnie skonfigurowanymi, sprawdzonymi profilami Intel XMP i uzyskania gwarantowanej wydajności z zestawu DRAM. Radiator wbudowany w Vengeance RGB nie tylko zachęca nowoczesną stylistyką, ale utrzymuje każdy moduł pamięci w odpowiedniej temperaturze, by zapewnić maksymalną wydajność i stabilność podzespołu nawet przy znacznym obciążeniu.

Vengeance RGB są dostępne w zestawach o pojemności 16 GB (2x8 GB) i 32 GB (4x8 GB) oraz 3000 MHz. Wkrótce zostaną udostępnione dodatkowe pakiety o innych pojemnościach i częstotliwości oraz pełne wsparcie Corsair Link dla AMD Ryzen.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto