A A A

Nowe podstawki chłodzące od Cooler Master

9 stycznia 2013, 13:14
Nowe podstawki chłodzące od Cooler Master

Cooler Master wprowadza do sprzedaży dwie nowe podstawki pod laptopy z serii NotePal – Ergostand II i A200.

NotePal Ergostand II

NotePal Ergostand II, dzięki pięciu ustawieniom, umożliwia prawidłowe ułożenie laptopa oraz zminimalizowanie obciążeń związanych z długą pracą przed komputerem. Podstawka Cooler Master oferuje obsługę urządzeń o przekątnej ekranu do 17" oraz pozwala na swobodne korzystanie z zewnętrznych klawiatur oraz myszek.

Ergostand II wyposażony jest w czteroportowy hub USB gwarantujący szybkie podłączenie urządzeń peryferyjnych. Ponadto niebieska dioda LED, umieszczona na obudowie podstawki, zapewnia dodatkowe podświetlenie klawiatury. Dodatkowo w najnowszej podstawce Cooler Master wykorzystano cichy, 140mm wentylator z pełną regulacją prędkości obrotowej.

NotePal A200

NotePal A200 to rozwiązanie dedykowane dla laptopów wyposażonych w ekrany o przekątnej do 16 cali. Aluminiowa powierzchnia podstawki została wyposażona w dwa 140 mm wentylatory.

Model ten oferuje także dwuportowy hub USB oraz możliwość regulacji prędkości obrotowej wentylatorów. Za sprawą niewielkiej wagi wynoszącej zaledwie 0,69kg oraz grubości nie przekraczającej 23mm podstawka Cooler Master może okazać się doskonałą propozycją dla osób często podróżujących.

Sugerowana cena detaliczna podstawki NotePal Ergostand II to: 144,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna podstawki NotePal A200 to: 102,00 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto