A A A

Nowe produkty od marki Canyon

14 marca 2015, 10:00
Canyon wprowadza do oferty profesjonalne akcesoria gamingowe – klawiaturę CNS-SKB7 oraz mysz CND-SGM5.
Nowe produkty od marki Canyon

Konstrukcję klawiatury CNS-SKB7 wykonano ze stopu aluminium, dzięki czemu nie grozi jej uszkodzenie nawet, gdy zawiedziony przebiegiem akcji użytkownik wyładuje na niej swoje emocje. Dwukolorowe podświetlenie LED ułatwia rozpoznawanie klawiszy, gdy rozgrywka prowadzona jest w zaciemnionym pomieszczeniu. Szczególnie oznaczono kursory oraz blok klawiszy A, W, S, D, które w wielu grach odpowiadają za najważniejsze funkcje. Producent zastosował też blokadę klawisza Windows, co skutecznie uchroni przed niezamierzonym wylogowaniem z gry. Pod dolnym rzędem przycisków znajduje się znacznie wydłużona przestrzeń, na której użytkownik może oprzeć nadgarstki w trakcie zagorzałej bitwy czy szaleńczego wyścigu. O komfort dłoni zadba także dodana w zestawie żelowa podkładka, którą w łatwy sposób przytwierdzimy do klawiatury. Spód akcesorium wykończono specjalną gumą, która zapewni przyczepność do powierzchni biurka. Jednak prawdziwą gratką dla miłośników błyskawicznego działania jest trzystopniowy tryb reakcji klawiszy, który można skrócić ze standardowych 8 milisekund do magicznych 4 milisekund.

Mysz CND-SGM5 to dobrze wyważona konstrukcja, która może zapewnić wygodną obsługę zarówno osobom prawo, jak i leworęcznym. Na obudowie z wytrzymałego plastiku rozmieszczono sześć w pełni programowalnych przycisków funkcyjnych. Górna część akcesorium wykonana została z materiału wodoodpornego, zaś LED-owe iluminacje nadają mu drapieżnego charakteru. Przyciski „prawy", „lewy", według założeń producenta, wytrzymają nawet 10 milionów naciśnięć, co z pewnością przewyższy żywotność wielu tytułów gier, a może nawet i niektórych komputerów. Użytkownik może także ustawić cztery poziomy czułości myszy, aby dopasować ją do konkretnych potrzeb. Akcesorium oferuje optyczny czujnik o rozdzielczości 3200DPI oraz rozpoznaje przyśpieszenie do 30g.

Ceny: CNS-SKB7 199,99 zł, CND-SGM5 129,99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

TikTok znika z Hongkongu
8 lipca 2020
Narzucone Hongkongowi przepisy dotyczące bezpieczeństwa państwowego spowodowały, że ByteDance wycofuje się z półautonomicznego regionu Chin.LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto