A A A

Nowe, przenośne zasilacze Sony do ładowania smartfonów

18 października 2011, 10:54
Nowe, przenośne zasilacze Sony do ładowania smartfonów

Oferta produktów Sony powiększa się o dwie nowe, przenośne ładowarki USB.

Model CP-A2LS ma 4000 mAh pojemności. Umożliwia dwukrotne naładowanie baterii w smartfonie przy użyciu dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfona. Aktualny zapas energii w akumulatorze wskazują cztery kontrolki diodowe.

W celu szybkiego naładowania wewnętrznego akumulatora wystarczy podłączyć ładowarkę CP-A2LS do dostarczonego modułu zasilania sieciowego i włączyć moduł do najbliższego gniazdka sieciowego. Po zakończonym ładowaniu moduł można odłączyć, a do kieszeni lub torby zabrać samą ładowarkę CP-A2LS.

Pojemność modelu CP-ELS wynosi 2000 mAh i wystarcza na jednokrotne naładowanie smartfonu. Ładowanie wewnętrznego akumulatora ładowarki CP-ELS sprowadza się do jej podłączenia do portu USB komputera. Tak jak wmodelu CP-A2LS, do ładowania można użyć dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfona.

Oba modele cechują się niskim wskaźnikiem samorozładowania i po 12 miesiącach od ładowania utrzymują ok. 80% początkowego zapasu energii. Zmniejsza to ryzyko pozostania bez zasilania w nieodpowiednim momencie.

Nowe, przenośne ładowarki Sony CP-A2LS i CP-ELS będą dostępne od listopada 2011r w cenie CP-ELS ok. 88 PLN i CP-A2LS ok. 198 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto