A A A

Nowe przydatne narzędzie dla użytkowników serwisu eBay

27 lipca 2007, 16:29
Nowe przydatne narzędzie dla użytkowników serwisu eBay
eBay Polska uruchomił “Prościaka Super Wystawiacza”, narzędzie online, które ułatwia handel zagraniczny. Użytkownicy, którzy chcą wystawić przedmioty na sprzedaż na brytyjskim, amerykańskim czy niemieckim eBayu, teraz mogą to zrobić przy użyciu aplikacji z polskim interfejsem. Do tej pory musieli logować się na zagraniczne strony.

Możliwość sprzedaży poza granicami jest bardzo atrakcyjna dla naszych użytkowników - mówi Alina Prawdzik, Country Manager eBay Polska. - Przy 240 milionach użytkowników przedmioty będą dostępne dla ogromnej grupy potencjalnych kupujących.

Również średnie ceny towarów kupowanych za granicą są wyższe - dodaje Prawdzik. Decyzja o uruchomieniu tego narzędzia została podjęta w celu umożliwienia jeszcze większej grupie potencjalnych eksporterów sprzedaży za granicą. Dzięki nowemu narzędziu przedmiot może zostać wystawiony na sprzedaż na eBayu w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Prościak jest świnką superbohaterem, której misją jest pomoc w sprzedawaniu za granicę.

Chcieliśmy pokazać, że sprzedawanie za granicę może być łatwe - tłumaczy Paweł Hnydka, Product Manager w eBay Polska, który jest odpowiedzialny za projekt. Prościak jest szybko rozpoznawalną, zabawną i przyjazną świnką, która w łatwy sposób wprowadzi nowych eksporterów w świat sprzedaży za granicą i spowoduje, że stanie się to skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy. Program można pobrać ze strony http://pages.ebay.pl/prosciak/

 

Źródło: eBay


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto