A A A

Nowe ramki cyfrowe od Sony

16 listopada 2011, 12:08
Nowe ramki cyfrowe od Sony

Przesyłanie najświeższych zdjęć do ramki cyfrowej nie jest już problemem - nowe modele Sony S-Frame WA700 i W700 przystosowane zostały do współpracy z domową siecią WiFi i umożliwiają pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli i żonglowania kartami pamięci.

Ramki S-Frame automatycznie wyświetlają zdjęcia załączone do maili z całego świata, dzięki czemu rodzice i dziadkowe mogą na przykład zobaczyć, jak dorastają najmłodsi członkowie rodziny. Nowe modele z łączem WiFi pozwalają także oglądać zdjęcia i albumy zamieszczone ostatnio przez znajomych na ich kontach na Facebooku.

Stylowe gadżety Sony wyposażono w wygodny w użyciu panel dotykowy, który pozwala na łatwe przeglądanie kolekcji zdjęć, zmienianie trybów pokazu slajdów i wybieranie ustawień pobierania materiałów z komputera, maila lub serwisów społecznościowych.

Pojemna wewnętrzna pamięć 1GB umożliwia przechowanie nawet 4000 obrazów o rozdzielczości 0,78 megapiksela. Do ramki można ponadto podłączyć pamięć USB i wyświetlać zapisane na niej zdjęcia, a w przypadku modelu WA700 — również odtwarzać pliki z muzyką i ujęcia filmowe HD. Obie ramki pozwalają ponadto na wyświetlenie aktualnej pogody oraz prognozy dostarczanej przez serwis internetowy AccuWeather.

Model S-Frame WA700 różni się od W700 bogatszym zestawem funkcji. Dzięki radiu internetowemu vTuner umożliwia słuchanie mnóstwa stacji radiowych — również w czasie oglądania zdjęć. Pozwala ponadto na wyświetlane ujęć filmowych Full HD (AVCHD lub MPEG4) nagranych kamerą lub aparatem cyfrowym oraz na oglądanie pokazów slajdów przy akompaniamencie muzyki z wybranych plików MP3.

Nowe ramki cyfrowe Sony S-Frame trafią do sprzedaży w Polsce w grudniu bieżącego roku (WA700, tylko w Sony Store w CH Arkadia w Warszawie i w sieci sklepów Sony Centre) oraz w styczniu 2012 roku (W700).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto