A A A

Nowe routery Netis w ofercie Nelro Data

14 czerwca 2016, 07:20
Nelro Data SA, autoryzowany dystrybutor produktów sieciowych Netis, poszerza ofertę o nowe routery bezprzewodowe z rodziny Netis N150 i N300.
Nowe routery Netis w ofercie Nelro Data

- Prowadzimy dystrybucję rozwiązań Netis od początku roku, a poszerzenie oferty jest w prostej linii efektem dobrych opinii o marce, przekładających się na decyzje zakupowe. Klienci cenią przede wszystkim niezawodność sprzętu, co w połączeniu z przystępną ceną i ciekawym wzornictwem stanowi przewagę rynkową nad droższymi produktami konkurencji - tłumaczy Łukasz Pacholski, COO Nelro Data SA.

Portfolio Netis w Nelro Data powiększy się o cztery modele bezprzewodowych routerów WF2411i, WF2419i, WF2419i i WF2419d oferujących prędkość od 150Mbps do 300Mbps, wiele trybów bezprzewodowych dla rozszerzenia sieci, odkręcane anteny 5dBi zwiększające zasięg i moc sygnału oraz łatwe zabezpieczenie sieci za pośrednictwem funkcji WPS.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto