A A A

Nowe serie płyt głównych MSI Gaming

19 marca 2014, 11:00
Firma MSI przedstawiła trzy nowe serie płyt głównych MSI: GAMING 3, GAMING 5 oraz GAMING 7. Modele tych serii zostaną wyposażone w najnowszy chipset firmy Intel, obsłużą standard SATA-Express oraz M.2PCI-E, oferując aż do 10Gb/s przepustowości.
Nowe serie płyt głównych MSI Gaming

Płyty MSI najnowszej generacji zostały stworzone z myślą o graczach, dlatego zaimplementowano do nich szereg funkcji i usprawnień, które znakomicie sprawdzą się w czasie rozgrywki, jak np. XSplit Gamecaster, służący do zaawansowanego streamowania, czy zupełnie nowy, czarny, matowy panel boczny I/O.

Dźwięk na najwyższym poziomie zagwarantuje technologia USB Audio Power, która utrzymuje stały poziom 5V, aby poprawić jakość słuchawek USB i sprzętu DAC.

Ceny i daty premiery nie zostały jeszcze ustalone.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto