A A A

Nowe słuchawki Bose SIE2 i SIE2i

21 września 2012, 12:02
Nowe słuchawki Bose SIE2 i SIE2i

Firma Bose wprowadza na rynek słuchawki sportowe SIE2 i SIE2i — pierwsze słuchawki douszne Bose zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia.

Słuchawki sportowe Bose SIE2 mogą być używane z większością odtwarzaczy muzycznych, natomiast model SIE2i jest przeznaczony wyłącznie do słuchania muzyki i odbierania połączeń telefonicznych przez wybrane urządzenia Apple, w tym iPhone i iPod. Wbudowany na kablu pilot i mikrofon zestawu SIE2i zapewniają łatwy dostęp do niektórych poleceń głosowych telefonu Apple, pozwalając na regulację głośności i nawigację po liście utworów.

Słuchawki SIE2 i SIE2i są wyposażone w opatentowaną technologię akustyczną Bose TriPort, co jak zapewnia producent - gwarantuje odtwarzanie pełnego, zrównoważonego dźwięku. W całym zakresie częstotliwości nie ma sztucznego „podbijania”. Niskie tony są głębokie i bogate, a średnie i wysokie częstotliwości są odtwarzane bardzo czysto.

Ponadto słuchawki SIE2 i SIE2i zostały wyposażone w wytrzymały kabel, który zapewnia trwałość, elastyczność i odporność w codziennym użytkowaniu. Porty akustyczne – w obydwu modelach słuchawek – odporne są na działanie potu i wody, pokryte są hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci. Model SIE2i posiada wbudowany na kablu pilot/mikrofon, który posiada wodoodporne obudowy przycisków i hydrofobowy ekran akustyczny zmniejszający szum wiatru i wpływ wilgoci.

Nowe słuchawki SIE2 są dostępne w kolorze zielonym, w cenie 499 PLN, a SIE2i (dostępne w kolorach zielonym i pomarańczowym) w cenie 649 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto