A A A

Nowe słuchawki Verbatim

3 lutego 2009, 12:22
Verbatim wprowadza do swojej oferty trzy zestawy słuchawkowe do telefonii internetowej (VoIP) oraz serię ośmiu rodzajów słuchawek w trzech różnych modelach do słuchania muzyki o najwyższej jakości dźwięku.
Nowe słuchawki Verbatim

Nowe zestawy słuchawkowe do telefonii internetowej nadają się do wykorzystania podczas prowadzonych rozmów za pośrednictwem komunikatorów, takich jak Skype, GG czy MSN. Przy projektowaniu linii „Multimedia Headphones” z mikrofonem na elastycznym, regulowanym wysięgniku, szczególny nacisk położono na wygodę użytkowania. Urządzenie typu neckband, „Neck Band Multimedia Headphones”, zostało wykonane z niezwykle lekkich materiałów, a dzięki temu, że nosi się je wygodnie z tyłu głowy, nawet bardzo długie rozmowy nie są uciążliwe.
Ponadto z myślą o graczach Verbatim przygotował słuchawki „USB Multimedia Headphones”, które umożliwiają szybkie podłączenie do laptopa lub komputera stacjonarnego.

Producent poinformował też o wprowadzeniu ośmiu nowych słuchawek dostępnych w trzech modelach: „SecureClip”, „Flexi Hook” i „Sound Isolating”. Pierwszy z nich, "SecureClip" umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie urządzenia. „Flexi Hook” wyposażone w indywidualnie regulowany klips, pozwalają na ich stabilne umocowanie za uchem, a „Sound Isolating”, charakteryzujący się specjalnym kształtem zapobiegającym przenikaniu dźwięków z otoczenia, oferuje niezwykle wysoką jakość brzmienia.

Wszystkie produkty są już dostępne w sprzedaży: zestawy słuchawkowe kosztują od 45 zł do 99 zł, a słuchawki od 22,40 zł do 46,50 zł.

Źródło: Verbatim, informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto