A A A

Nowe słuchawki z mikrofonem firmy Manta

21 czerwca 2013, 12:40
Nowe słuchawki z mikrofonem firmy Manta

Firma Manta S.A. wprowadza na rynek nowe słuchawki z mikrofonem oznaczone symbolami MM61 i MM62.

Ergonomiczna konstrukcja słuchawek oraz miękko wyścielane poduszki i nauszniki pokryte Eco skórą w modelu MM61 mają zapewnić wysoki komfort noszenia nawet podczas wielogodzinnych sesji z grami online, czy oglądania filmów. Regulowany pałąk, odpowiednia długość przewodu łączącego zestaw słuchawkowy z komputerem bądź tabletem oraz niewielka waga urządzenia mogą zostać docenione przez osoby zarówno aktywne fizycznie, jak i w sieci. Mikrofon umieszczony na kablu nie krępuje ruchów, a głośniki 40 mm i pozostałe parametry techniczne mają zagwarantować wysoką jakość rozmów i odsłuchu. Producent zapewnia, że słuchawki sprawdzą się także podczas słuchania muzyki. Każdy dźwięk ulubionego utworu, dialogi w filmie bądź rozmowa z przyjacielem brzmią czysto i wyraźnie.

Sugerowana cena detaliczna 129 PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto