A A A

Nowe smartfony Allview z serii Soul

18 lipca 2016, 10:00
Firma Allview zaprezentowała dwa najnowsze telefony z serii Soul: X3 Style oraz X3 Lite. Nowe modele wyróżnia ciekawy design i atrakcyjna specyfikacja.
Nowe smartfony Allview z serii Soul

5.5-calowy wyświetlacz X3 Soul Style i 5-calowy X3 Soul Lite zostały zaprojektowane w technologii 2.5D. Urządzenia są wyposażone w 3 GB pamięci RAM i zapewniają łączność 4G Dual Mode, w standardach FDD i TDD. Oba smartfony działają na systemie Android 6.0, Marshmallow.

Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom X3 Soul Style zapewni umieszczony na tylnej stronie obudowy czytnik linii papilarnych, który idealnie współgra z unikalnym, metalicznym wykonaniem. To właśnie bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych elementów definiujących konstrukcje obu smartfonów, zostały one wyposażone w prywatną przestrzeń, gdzie użytkownicy będą mogli przechowywać swoje kontakty, wiadomości, telefony, aplikacje i inne pliki. Dostęp do niej będzie możliwy jedynie poprzez autoryzację hasła lub odcisk palca.

Oba smarfony posiadają główny aparat o rozdzielczości 13 Mpx, zoptymalizowany tak by zapewnić wyraźne zdjęcia nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Od dziś X3 Soul Style oraz X3 Soul Lite można kupić w przedsprzedaży za kolejno 1299 zł i 799 zł. Wysyłki rozpoczną się 1 sierpnia 2016 dla modelu Lite i 29 sierpnia 2016 w przypadku modelu Style.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto