A A A

Nowe smartfony Sony już w sierpniu

24 lipca 2015, 13:30
Firma Sony pracuje nad smartfonem Xperia Z5, który będzie nowym flagowcem w ofercie japońskiego giganta. Zanim to jednak nastąpi, na rynku pojawią się dwa inne topowe modele - Xperia S60 i S70.
Nowe smartfony Sony już w sierpniu

Japoński gigant nowe modele chce zaprezentować jeszcze przed targami IFA 2015, tak by mogły one trafić do sprzedaży w połowie sierpnia. O specyfikacji technicznej telefonów nie wiadomo zbyt wiele. Trudno zgadywać jaki procesor będzie je napędzał, choć wiadomo, że będą miały co najmniej 32 GB przestrzeni na dane.

Nowe smartfony mają być dostępne w kilku niestandardowych kolorach. Sony Xperia S60 ma być dostępny m.in. w wersji żółtej i koralowej, podczas gdy Xperia S70 będzie sprzedawany także w odcieniu złotym czy zielonym. Gdyby nie cena nowych smartfonów, trudno byłoby przewidzieć, że są to słuchawki z najwyższej półki.

Model S60 ma kosztować 650-700 euro, podczas gdy za S70 zapłacimy 780-840 euro. To półka cenowa iPhone'a 6 czy Samsunga Galaxy S6 Edge. Skoro "eskami" Sony celuje tak wysoko, to aż strach pomyśleć, jak drogim smartfonem może być Xperia Z5.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto