A A A

Nowe smartwatche od MyKronoz

2 maja 2016, 10:00
Firma MyKronoz zapowiedziała trzy nowe modele inteligentnych zegarków.
Nowe smartwatche od MyKronoz

Na sezon letni MyKronoz przygotowuje model dla miłośników sportu, którzy chcieliby połączyć funkcjonalność opaski i bardziej zaawansowanego smartwatcha. ZeSport prócz np. mierzenia pulsu czy liczby spalonych kalorii, umożliwi także - dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi - bezpośrednie przyjmowanie rozmów telefonicznych. Prócz standardowych opcji, do których aktywni sportowo użytkownicy smartwatchów zdążyli się przyzwyczaić, dojdą też nowe funkcje. ZeSport wyposażono bowiem w barometr, wysokościomierz, i GPS, pozwalające ruszyć z zegarkiem na leśne i górskie trasy.

ZeKid

Do tej pory dzieci mogły korzystać wyłącznie z modeli smartwatchów przeznaczonych dla osób dorosłych. Stąd pomysł na zegarek zaprojektowany właśnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Na ZeKid będzie można grać w proste gry mobilne, a jego design i sześć wariantów kolorystycznych przygotowano pod dziecięce gusta. Co ważne, zegarek ma obsługiwać karty SIM 3G, co oznacza, iż do jego używania nie będzie potrzebny telefon.

To, co przyciąga uwagę dzieci, niekoniecznie ma znaczenie dla ich rodziców. Ci zainteresują się raczej funkcją SOS, dzięki której będą mogli otrzymywać powiadomienia od swoich pociech, gdy te znajdą się w niebezpieczeństwie. Zegarek umożliwi także sprawdzanie na bieżąco, gdzie malec aktualnie się znajduje. Co więcej, rodzice zyskają możliwość określenia, po jakim obszarze dziecko może się poruszać, a gdy tylko go przekroczy - natychmiast zostaną oni poinformowani o tym poprzez specjalną mobilną aplikację. Premiera ZeKid planowana jest na czas powrotu dzieciaków do szkoły, czyli w okolicach września.

ZeTime

W okolicach świąt Bożego Narodzenia zadebiutuje ostatnia z tegorocznych propozycji szwajcarskiego producenta: ZeTime to zegarek analogowy wyposażony w półprzezroczysty wyświetlacz dotykowy. Skusić się na niego mają osoby uważające panel dotykowy za najwygodniejszy sposób obsługiwania zaawansowanego technologicznie smartwatcha, które jednocześnie tęsknią za klasycznym wyglądem i tarczą w zegarku.

Cechy produktów:

- ZeSport: pedometr, pulsometr, barometr, wysokościomierz, GPS, możliwość odbierania połączeń telefonicznych, powiadomienia sms, e-mail, social media

- ZeKid: funkcja SOS, wskazywanie położenia dziecka, możliwość określenia, po jakim obszarze dziecko może się poruszać, gry mobilne, obsługa karty SIM3G

- ZeTime: półprzezroczysty panel dotykowy, możliwość odbierania połączeń telefonicznych, powiadomienia sms, e-mail, social media


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto