A A A

Nowe stacje dokujące od Global Technology

18 listopada 2011, 10:28
Nowe stacje dokujące od Global Technology

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM, przedstawiła nowe stacje dokujące do iPoda i iPhona.

Urządzenia wyposażono w złącze typu Apple Dock System. Ładowanie telefonu i transmisja danych odbywają się podczas podłączenia do gniazda zasilania lub portu USB komputera. Stacje dokujące od Global Technology umożliwiają korzystanie z odtwarzaczy za pomocą słuchawek jednocześnie z ładowaniem baterii. Możliwe jest również podłączenie głośników do stacji lub użycie głośników wbudowanych w stację dokującą w zależności od modelu.

Firma KL TRADE oferuje trzy typy stacji - te przeznaczone do iPadów są białe, a do iPhone’ów dostępne są w kolorach białym i czarnym, zarówno w mniejszym jak i większym rozmiarze. Podłączone do nich urządzenie, znajduje się w pionowej pozycji, eksponując ekran i ułatwiając obsługę. Różne rozmiary stacji umożliwiają wybranie modelu odpowiedniego do potrzeb i wymagań posiadaczy iPhone’ów.

Sugerowane ceny: od 16 do 29 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto