A A A

Nowe telewizory BRAVIA z wbudowanym tunerem satelitarnym

2 czerwca 2011, 12:39
Nowe telewizory BRAVIA z wbudowanym tunerem satelitarnym

Gama telewizorów Full HD firmy Sony powiększa się o zupełnie nowe na polskim rynku modele wyposażone we wbudowany tuner satelitarny DVB-S2, umożliwiający odbiór telewizji satelitarnej.

Dzięki porozumieniu promocyjnemu pomiędzy Sony i właścicielem telewizji nowej generacji n, na rynku polskim oferowany będzie telewizor Sony BRAVIA wraz z telewizją n na kartę. Po raz pierwszy kupujący otrzymają możliwość nabycia telewizora wraz z modułem dostępu warunkowego CAM, zapewniającym dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 kanałów HD oraz serwisu 3D.

Od czerwca będą dostępne dwa modele: 32-calowy CX525 oraz 40-calowy EX725, zapewniający obsługę technologii 3D. Oba modele: KDL-32CX525 oraz KDL-40EX725 oferowane będą w zestawie promocyjnym z pakietem startowym telewizji n na kartę (karta + moduł CI+), w ramach którego Klienci będą mogli korzystać z oferty 37 kanałów w tym 12 w jakości High Definition przez 3 miesiące za darmo.

Nowe modele poza wbudowanym tunerem DVB-S2 zostały wyposażone w technologię optymalizacji obrazu X Reality Engine gwarantującą wysokiej jakości obraz, nawet tych nadawanych w standardowej rozdzielczości. Ponadto posiadają funkcje internetowe takie jak BRAVIA Internet Video, która po podłączeniu telewizora do sieci zapewnia dostęp do jeszcze większej oferty programowej np. serwisów TVN z serialami, bogatej oferty Ipla czy seriali AXN również w jakości HD. Istnieje także możliwośd przeszukiwania zasobów Internetu oraz prowadzenia rozmów głosowych i wideo na ekranie TV dzięki aplikacji Skype.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: telewizja
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa werjsa Microsoft Surface Pro
24 maja 2017
Microsoft zaprezentował nową wersję Surface Pro. Ma ona lżejszą konstrukcję, dzięki czemu jest jeszcze bardziej mobilnym sprzętem. Do...


Nowe flagowce od Sony
23 maja 2017
Od kilku lat Sony prezentuje nowe modele dwa razy w roku - na targach MWC i IFA. Według najnowszych doniesień, w tym roku nie będzie inaczej.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto