A A A

Nowe telewizory BRAVIA z wbudowanym tunerem satelitarnym

2 czerwca 2011, 12:39
Nowe telewizory BRAVIA z wbudowanym tunerem satelitarnym

Gama telewizorów Full HD firmy Sony powiększa się o zupełnie nowe na polskim rynku modele wyposażone we wbudowany tuner satelitarny DVB-S2, umożliwiający odbiór telewizji satelitarnej.

Dzięki porozumieniu promocyjnemu pomiędzy Sony i właścicielem telewizji nowej generacji n, na rynku polskim oferowany będzie telewizor Sony BRAVIA wraz z telewizją n na kartę. Po raz pierwszy kupujący otrzymają możliwość nabycia telewizora wraz z modułem dostępu warunkowego CAM, zapewniającym dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 kanałów HD oraz serwisu 3D.

Od czerwca będą dostępne dwa modele: 32-calowy CX525 oraz 40-calowy EX725, zapewniający obsługę technologii 3D. Oba modele: KDL-32CX525 oraz KDL-40EX725 oferowane będą w zestawie promocyjnym z pakietem startowym telewizji n na kartę (karta + moduł CI+), w ramach którego Klienci będą mogli korzystać z oferty 37 kanałów w tym 12 w jakości High Definition przez 3 miesiące za darmo.

Nowe modele poza wbudowanym tunerem DVB-S2 zostały wyposażone w technologię optymalizacji obrazu X Reality Engine gwarantującą wysokiej jakości obraz, nawet tych nadawanych w standardowej rozdzielczości. Ponadto posiadają funkcje internetowe takie jak BRAVIA Internet Video, która po podłączeniu telewizora do sieci zapewnia dostęp do jeszcze większej oferty programowej np. serwisów TVN z serialami, bogatej oferty Ipla czy seriali AXN również w jakości HD. Istnieje także możliwośd przeszukiwania zasobów Internetu oraz prowadzenia rozmów głosowych i wideo na ekranie TV dzięki aplikacji Skype.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: telewizja
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto