A A A

Nowe telewizory Sony trafiły do Polski

3 kwietnia 2018, 14:30
Sony XF83 z procesorem X1 4K HDR Processor, a także seria telewizorów XF70 4K HDR zadebiutowały na polskim rynku.
Nowe telewizory Sony trafiły do Polski

 

Modele XF83 wyposażone w procesor 4K HDR X1 to propozycja dla osób oczekujących dobrej jakości obrazu na dużym ekranie: 60- lub 70-calowym. W opisywanych telewizorach wykorzystano szereg technologii, które zwiększają realizm kolorystyki i kontrastów, ograniczają szumy i zakłócenia oraz wyostrzają, optymalizują i interpolują obraz, by wydobyć z niego dodatkowe szczegóły. Sprzęt Sony obsługuje zaawansowane komendy głosowe i platformę Android TV.

Telewizory 4K HDR XF83 mogą również służyć do gier, a miłośnikom kina i seriali pozwalają czerpać z zasobów takich serwisów, jak Google Play, Netflix, Amazon Prime Video czy YouTube. Ekran otoczony jest wąską ramką, a pomysłowo zaprojektowana podstawa pozwala ukryć i rozprowadzić wszystkie przewody.

Natomiast XF70 są oferowane w czterech wersjach rozmiarowych (43, 49, 55 i 65 cali), dostosowanych do różnych wielkości i aranżacji domowych wnętrz. Aby zapewnić widzom jeszcze lepsze wrażenia, technologia 4K X-Reality PRO eksponuje szczegóły i zwiększa wyrazistość całego obrazu.

Nowości mają ma wbudowaną przeglądarkę internetową i nadaje się do oglądania seriali oraz filmów przesyłanych strumieniowo z popularnych serwisów, w tym Netflix i YouTube, które można włączyć jednym przyciskiem. Jak łatwo się domyślić, opisywane odbiorniki dobrze sprawdzą się w przypadku gier na konsolę PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Seria XF70, tak jak i XF83, pozwala ukryć przewody z podłączonego dekodera, odtwarzacza Blu-ray itp. w pomysłowo zaprojektowanej podstawie.

Telewizory 4K HDR Sony z serii XF83 i XF70 trafią do sprzedaży wiosną. Cena nie została podana.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto