A A A

Nowe telewizory od Toshiby

28 marca 2014, 12:30
Telewizory Full HD 3D z serii L54 to nowa propozycja marki Toshiba. Ekrany posiadają funkcję znane z telewizorów Smart TV i są w rozmiarach 102 cm (40”) i 122 cm (48”).
Nowe telewizory od Toshiby

Seria L54 oferuje ekran z rozdzielczością Full HD i aktywną technologią migawki 3D. Nawet jeśli oglądany materiał jest w jakości 2D, procesor telewizora serii L54 może przekonwertować go w 3D. Współczynnik AMR +400 (Active Motion & Resolution)  sprawia, że nawet wartka akcja rozgrywek sportowych pozostaje w odbiorze płynna i niezakłócona.

System multimedialny Plug-and-play

Odtwarzanie filmów na telewizorze serii L54 jest łatwe. Wystarczy do urządzenia podłączyć nośniki USB lub HDD, by cieszyć się wybranym filmem lub programem. Łącze HDMIoznacza większą swobodę w dostępie do treści rozrywkowych, także za pośrednictwem konsoli do gier lub odtwarzacza płyt Blu-ray. Seria L54 posiada również wbudowany modem Wi-Fi. Poza dostępem do portu USB, nowe telewizory Toshiba oferują również port VGA umożliwiający powiązania telewizora  z komputerem PC.

Projekt najwyższej klasy

Czarna rama telewizora uzupełniona srebrnym wykończeniem sprawia, że L54 wpisuje się idealnie w nowoczesny i minimalistyczny design wszystkich serii telewizorów Toshiba. Nowa seria oferuje telewizory w dwóch rozmiarach z bardzo oszczędnym wyświetlaczem LED. Użytkownik może cieszyć się dobrze prezentującym się urządzeniem, nie tracąc przy tym nic na jasności i głębi obrazu.

Seria telewizorów Toshiba L54:

-         Wyświetlacz: Full HD 1920 x 1080 Edge LED TV z aktywną migawką 3D

-         AMR+ 400 (Active Motion & Resolution)

-         Funkcjonalność Smart TV z funkcją przeglądarki internetowej

-         Konwerter 2D na 3D

-         Łącze: 3 x HDMI, 1 x USB, wejście PC, HDMI-CEC, wbudowane Wi-Fi

-         Audio: Dolby Digital Plus

-         USB / HDD / sieć domowa

-         Wygląd: Czarna obudowa z wykończeniem w kolorze srebra

-         Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, HbbTV, anologowy

-         Rozmiar: 122 cm (48") and 102 cm (40")

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto