A A A

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon serii PIXMA

14 lipca 2016, 07:20
Canon zaprezentował dwa atramentowe urządzenia wielofunkcyjne serii PIXMA –MG3050 i MG2550S. Nowe, kompaktowe drukarki zaprojektowano z myślą o użytkownikach domowych, którzy chcą drukować wysokiej jakości dokumenty i fotografie.
Nowe urządzenia wielofunkcyjne Canon serii PIXMA

Urządzenia PIXMA serii MG3050 i MG2550S wyposażono w najnowszy hybrydowy system atramentów, wykorzystujący jednocześnie tusze barwnikowe i pigmentowe. Dzięki temu drukowane fotografie uzyskują jeszcze bardziej wyraźne kolory, a tekst charakteryzuje się wysoką precyzją. Dodatkowo drukarki posiadają głowicę drukującą FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), która zapewnia wyjątkowo szczegółowe obrazy pozbawione efektu ziarnistości. Nowe modele są kompatybilne z atramentami XL.

Otwórz się na świat dzięki łączności bezprzewodowej

Urządzenia serii PIXMA MG3050 posiadają Wi-Fi, dzięki czemu użytkownicy mogą drukować bezpośrednio z komputera, laptopa, smartfona czy tabletu przy użyciu aplikacji Canon PRINT. Nowe modele obsługują także usługi w chmurze, dając możliwość intuicyjnego drukowania ulubionych zdjęć z popularnych platform społecznościowych, takich jak m.in. Instagram, Facebook czy Google Drive z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Użytkownicy mogą również skorzystać z trybu punktu dostępowego, który pozwala drukować lub skanować bezpośrednio z podłączonego do drukarki urządzenia bez konieczności używania zewnętrznej sieci Wi-Fi. Co więcej, zeskanowane dokumenty mogą automatycznie zostać przesłane na urządzenie mobilne.

Uwolnij kreatywność

Nowe urządzania PIXMA oferują w standardzie oprogramowanie Canon My Image Garden na komputery PC oraz Mac. To kompleksowa platforma z intuicyjnym interfejsem, która w prosty sposób pozwala zarządzać i organizować wszystkie zdjęcia zgrupowane w jednym miejscu, zapewniając swobodną nawigację pomiędzy funkcjami drukowania i skanowania. Drukarki dają również dostęp do szerokiej bazy kreatywnych projektów w Creative Park Premium - usłudze online, która umożliwia pobieranie inspirujących zdjęć i ilustracji zaprojektowanych przez uznanych międzynarodowych fotografów i artystów.

Entuzjastów fotografii z pewnością zainteresuje możliwość druku zdjęć w formacie 5x5 cali na urządzeniach serii PIXMA MG3050. Ten niestandardowy format doskonale prezentuje się w ramkach zdjęciowych, ale kwadratowe fotografie mogą służyć także jako ciekawy prezent dla rodziny i bliskich. Drukarki z serii MG3050 umożliwiają także dostęp do platformy Easy-PhotoPrint+ z komputerów PC i Mac oraz urządzeń mobilnych, wspierając kreatywne wykorzystanie zapisanych fotografii z użyciem gotowych szablonów, np. kartek okolicznościowych czy kalendarzy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto