A A A

Nowe zestawy pamięci Kingston HyperX Genesis dla X79

16 listopada 2011, 09:46
Nowe zestawy pamięci Kingston HyperX Genesis dla X79

Kingston Technology Europe poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu do swojej oferty serii pamięci Kingston HyperX Genesis w zestawach o pojemnościach 8GB, 16GB i 32GB.

Kingston 2400MHz oraz 2133MHz będzie już niedługo dostępny w czteromodułowych zestawach 8GB i 16GB.Pozostałe cztero- lub ośmiomodułowe zestawy pamięci HyperX Genesis o częstotliwościach 1866MHz oraz 1600MHz dedykowane dla systemów X79, dostępne będą w pojemnościach od 8GB do 32GB. Wszystkie zestawy Kingston HyperX posiadają certyfikat Intel XMP oraz są kompatybilne z najnowszymi płytami głównymi X79 takich sprzedawców, jak Asus, GIGABYTE, MSI czy ASRock.

- Nasza najnowsza oferta z rodziny HyperX została przygotowana tak, aby zmaksymalizować osiągi nowych procesorów Intel Core i7-3960X i 3930K wspieranych przez pamięć quad-channel - mówi Stephane Rizzetto, Product Development Manager na Europę, Bliski Wschód i Azję, odpowiedzialny za pamięć DRAM, Kingston.

Więcej informacji na temat zestawów pamięci oraz ich sugerowane ceny można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto