A A A

Nowoczesna klasyka od Geniusa

10 sierpnia 2011, 13:00
Nowoczesna klasyka od Geniusa

Ergo 7000 – bo takie oznaczanie ma nowa myszka firmy Genius, ma być swoistym połączeniem nowoczesnej technologii z klasycznym wyglądem.

Gryzoń został wyposażony w technologię radiową 2.4GHz pozwalającą łączyć się z komputerem nawet z odległości 10m i zapewniając całkowicie bezzakłóceniową pracę. Również zastosowany nowoczesny sensor śledzenia (1200dpi) ma nie zawodzić, oferując wręcz idealne panowanie nad kursorem.

Poręcznym dodatkiem mają być dwa dodatkowe przyciski, ukryte pod kciukiem. Dzięki nim użytkownik będzie mógł łatwo i przyjemnie przeskakiwać pomiędzy poprzednią, a następną stroną internetową.

Dodatkowo myszka ma zostać wyposażona w mini odbiornik wepnij-i-zapomnij, który stał się już standardem w bezprzewodowych myszkach Geniusa oraz w specjalny uchwyt do laptopa mający zapobiec zgubieniu urządzenia.

Ergo 7000 ma być dostępna w trzech wariantach kolorystycznych : metaliczny czarny, zielony oraz fioletowy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto