A A A

Nowoczesny głośnik od HMDX

5 maja 2014, 13:00
Impakt, dystrybutor akcesoriów gamingowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowoczesny głośnik amerykańskiej marki HMDX. Ten niepozornie wyglądający gadżet oferuje wysokiej jakości dźwięk i aż 12 godzin nieprzerwanej muzyki.
Nowoczesny głośnik od HMDX

Galopujący postęp technologiczny zaznacza swoją obecność w każdej dziedzinie naszego życia. Rozwój infrastruktury bezprzewodowej i brak konieczności stosowania kabli stał się rozwiązaniem dostępnym na wyciągnięcie ręki. W udany sposób wykorzystuje to amerykański producent elektroniki użytkowej HMDX audio.

Mały rozmiar plus wielka moc równa się HMDX JAM Classic. Ten prosty wzór na modelowy głośnik mobilny, zaskakuje swoją jakością dźwięku i mocą w niepozornym rozmiarze. Głośniki HMDX z modułem Bluetooth i zasięgiem do 10 m, pozwala cieszyć się dźwiękiem w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączania przewodów.

Z kolei większy brat HMDX JAM Plus, podobnie jak JAM Classic, wyposażony w akumulator litowo-jonowy, pozwala nieprzerwanie słuchać muzyki aż do 12 godzin. Idealnie sprawdzi się w podróży, podczas wypadu za miasto czy na imprezie. Jako jedyny na rynku oferuje system stereo po sparowaniu drugiego głośnika.

Producent zapewnia, że liczne testy i pozytywne recenzje sprawiły, że Jam Classic stał się najlepiej sprzedającym głośnikiem mobilnym w USA i Wielkiej Brytanii.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 129 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto