A A A

Nowości Fritz! już w sprzedaży

10 maja 2014, 10:00
Wielofunkcyjne routery Box 7272 i 7490, inteligentne gniazdko Fritz!DECT 200 oraz multimedialne telefony bezprzewodowe Fritz!Fon M2 i MT-F pojawiły się już w największych sieciach sprzedaży sprzętu RTV.
Nowości Fritz! już w sprzedaży

Urządzenia Fritz! nie tylko ułatwiają budowę sieci domowej, ale również tworzą własne centrum zarządzania inteligentnym domem. Wszystkie nowe produkty zostały tak zaprojektowane, aby zarówno doskonale funkcjonowały jako oddzielne urządzenia, jak również mogły dowolnie się integrować i współpracować w ramach kompleksowego rozwiązania Fritz! Smart Home.

Wiele urządzeń, kompleksowe rozwiązanie

Poza wysoką jakością wykonania oraz łatwą obsługą, należy wspomnieć również o szczegółowym polskim menu, w które wyposażone zostały wszystkie najnowsze urządzenia. Nowe modele routerów Box i telefonów bezprzewodowych Fon charakteryzują się najlepszymi parametrami dotyczącymi szybkości transferu danych, wydajności i jakości wykonywanych połączeń. Za sprawą nowych funkcji stały się bardziej wszechstronnymi urządzeniami, nie ograniczając się do podstawowych funkcjonalności jakie posiadają zwykłe routery czy telefony.

Router Box7272 stanowi udane centrum multimedialne dla całej sieci domowej będąc ciekawym rozwiązaniem dla aplikacji sieciowych, takich jak IPTV, wideo na żądanie czy mediów strumieniowych. Model ten obsługuje wszystkie połączenia z liniami ADSL oraz wszelkie połączenia telefoniczne, a także wyposażony jest w zintegrowany modem ADSL2+ i współpracuje z zewnętrznymi modemami.

Router Box 7490 to gigabitowa prędkość przesyłu danych. Model ten oferuje działającą w paśmie 5 GHz bezprzewodową sieć AC z prędkością do 1300 Mbit/s oraz jednocześnie używaną sieć bezprzewodową N z 450 Mbit/s w paśmie 2,4 GHz. Dzięki wykorzystaniu najszybszego standardu bezprzewodowego AC i trzech niezależnych strumieni danych bezprzewodowych sieci WLAN, Box 7490 zapewnia szybki transfer nawet na większe odległości. Model ten jest także optymalnie przystosowany do łącz światłowodowych. Dodatkowo Box 7490 integruje modem VDSL z technologią vektoringu, który pozwala osiągnąć prędkość ponad 100 Mbit/s w połączeniach z internetem na łączach telefonicznych.

Inteligentne gniazdko Fritz!DECT 200 przekształca routery Fritz!Box w centrum zarządzania inteligentnym domem. Fritz!DECT 200 nie tylko mierzy i optymalizuje zużycie energii, ale również steruje urządzeniami i automatyką domową umożliwiając ręczne lub automatyczne włączanie i wyłączanie podłączonych do niego urządzeń. Model ten jest w pełni sterowalnym gniazdkiem, które może być zarządzane z dowolnego miejsca na świecie przez smartfon lub tablet.

Bezprzewodowy telefon Fritz!Fon MT-F to połączenie wygody telefonii bezprzewodowej z najwyższą jakością i zaletami telefonii internetowej (VoIP). Poza tym Fon MT-F oferuje liczne funkcje multimedialne i internetowe, a także zarządzanie inteligentnymi gniazdkami DECT 200 w ramach stworzonej sieci SMART HOME.

Bezprzewodowy telefon Fritz!Fon M2 to bogactwo funkcji telefonicznych i oszczędność energii. Model ten oferuje liczne usługi internetowe oraz różnorodne funkcje telefoniczne. Zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz optymalizację zużycia energii dzięki automatycznej funkcji DECT Eco. Świetnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami w ramach rozwiązania SMART HOME.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto