A A A

Nowości od Panasonic

17 stycznia 2012, 11:38
Nowości od Panasonic

Podczas tegorocznych międzynarodowych targów CES Panasonic przedstawił nowe linie produktów.

Wśród nich znalazła się nowa rozszerzona oferta telewizorów 3D, która obejmuje teraz 17 nowych modeli o przekątnych ekranu wynoszących od 42 do 65 cali. Telewizory zostały wyposażone w technologię Neo Plasma Black 2500 FFD (Focused Field Drive), aby zapewnić wyraźny obraz nawet wtedy, gdy wyświetlane są bardzo szybko poruszające się obiekty oraz nowe panele w jeszcze mniejszy sposób odbijające światło.

Również telewizory LCD/LED doczekały się nowej linii produktów. Wśród niej, aż 14 z 16 modeli to urządzenia FHD oparte na technologii LED. Ponadto, w odpowiedzi na zapotrzebowanie konsumentów firma Panasonic dodała do rodziny LED/LCD telewizory z 47- i 55-calowymi ekranami i przedstawiła nową serię telewizorów 3D z polaryzacją.

Panasonic zaprezentował także cztery nowe modele odtwarzaczy Blu-ray Full HD 3D — DMP-BBT01, DMP-BDT500, DMP-BDT320 i DMP-BDT220 oraz odtwarzacz Blu-ray 2D DMP-BD77. Wszystkie cztery modele 3D umożliwiają dostęp do opracowanej przez firmę Panasonic platformy usług IPTV i funkcji VIERA Connect. Użytkownicy modelu 2D mogą natomiast korzystać z funkcji IP VOD, która zapewnia dostęp do wybranych serwisów, takich jak Netflix, Vudu, CinemaNow czy YouTube.

Użytkownicy zostali poinformowani także o wprowadzeniu wielu nowych aplikacji i funkcji, które zostaną udostępnione za pośrednictwem platformy VIERA Connect. Oferta zostanie wzbogacona o nowe aplikacje dla dzieci, fanów muzyki, osób lubiących kupować online, a także zapalonych kinomaniaków i telewidzów.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto