A A A

Nowości w ofercie HP: stacja robocza i bardzo wydajne notebooki

10 maja 2011, 11:42
Nowości w ofercie HP: stacja robocza i bardzo wydajne notebooki

HP zapowiedziało nowości, które już od czerwca znajdą się w ofercie firmy. Debiutanci to HP Elitebook 8760w i 8560w oraz stacja robocza Z210.

Modele stacji roboczych HP Z210 są dostępne w formie miniwieży lub w kompaktowej obudowie Small Form Factor (SFF), przeznaczonej dla środowisk o ograniczonej przestrzeni. To idealne rozwiązania dla klientów, którzy korzystają z programów do projektowania typu CAD, tworzą multimedia, wykorzystują oprogramowanie medyczne i zaawansowane aplikacje biurowe.

Z kolei nowe przenośne urządzenia doskonale spełnią potrzeby klientów oczekujących wydajności stacji roboczej połączonej z mobilnością i wygodą notebooka.

HP EliteBook 8760w to najbardziej zaawansowana przenośna stacja robocza HP. Urządzenie jest wyposażone w ekran HD o przekątnej 43,9 cm (17,3’’). Oferuje wydajne, profesjonalne karty graficzne do wyboru (AMD FirePro lub NVIDIA Quadro) i nawet 4 GB pamięci wideo. HP EliteBook 8760w może obsługiwać trzy dyski twarde i technologię RAID 5 — to pierwsza przenośna stacja robocza HP o takich możliwościach. Przenośna stacja robocza HP EliteBook 8560w ma ekran HD o przekątnej 39,6 cm (15,6’’). Urządzenie jest dostępne z kartą graficzną AMD FirePro (1 GB pamięci wideo) lub NVIDIA Quadro (2 GB pamięci wideo). Zarówno model HP EliteBook 8560w, jak i 8760w można wyposażyć w opcjonalny wyświetlacz HP DreamColor, który obsługuje ponad miliard aktywnych kolorów. Dzięki temu urządzenia te doskonale sprawdzą się w branży mediów cyfrowych i poligrafii, gdzie precyzyjnie dobrane kolory mają kluczowe znaczenie.

  • Urządzenie HP EliteBook 8760w pojawi się w sprzedaży w czerwcu b.r. Cena najtańszego modelu wynosi 952 EUR netto.
  • Urządzenie HP EliteBook 8560w pojawi się w sprzedaży w czerwcu b.r. Cena najtańszego modelu wynosi 878 EUR netto.
  • Nowa stacja robocza HP Z210 pojawi się w sprzedaży w czerwcu b.r. Cena najtańszej wersji wynosi 800 EUR.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto