A A A

Nowości w wiosennej aktualizacji Windows 10 i Microsoft 365

30 kwietnia 2018, 10:00
Firma Microsoft ogłosiła aktualizację systemu Windows 10. Wiosenna aktualizacja będzie dostępna do pobrania już 30 kwietnia, a jej działanie na komputerach użytkowników rozpocznie się 8 maja.
Nowości w wiosennej aktualizacji Windows 10 i Microsoft 365

Wraz z kwietniową aktualizacją systemu Windows 10, firma Microsoft pragnie oddać swoim klientom najcenniejszą walutę - czas. Czas, który będą oni mogli wykorzystać nie tylko na kreatywną pracę, ale też rozwijanie pasji i zainteresowań.

Szczegóły na temat najnowszej aktualizacji systemu Windows 10 można znaleźć na blogu Windows Expierience. O tych najciekawszych w blogowym wpisie informuje Yusuf Mehdi:

  • Timeline, czyli funkcja która pomaga użytkownikom szybko odnaleźć aplikacje, narzędzia i dokumenty bez względu na to, czy pracowali na nich wczoraj, tydzień czy miesiąc temu. Timeline pozwala odszukać także to, co robili korzystając z przeglądarki Microsoft Edge lub w pakiecie Office 365. Działa zarówno na urządzeniu z systemem iOS oraz Androidem.
  • Focus Assist, czyli spokojna praca bez zakłóceń i ciągłych powiadomień.
  • Dictation, czyli mów, a samo się zanotuje.
  • Microsoft Edge - tu wiosenna aktualizacja wprowadzi szereg nowych funkcji, w tym czytanie na pełnym ekranie, albo automatyczne wypełnianie formularzy internetowych. Wszystko po to, by oszczędzić.

Poza szeregiem powyższych nowości firma Microsoft wraz z wiosenną aktualizacją Windows 10 ogłasza także nowe rozwiązania dostępne w ramach usługi Microsoft 365. Wszystkie zmiany i nowości mają na celu usprawnienie działań w nowoczesnym miejscu pracy. Nowości dotyczą m.in rozwiązań dla pracowników pierwszej linii (Firstline Workers), by zapewnić im zintegrowaną obsługę administracyjną. Wszystko ma usprawnić działanie w ramach całej organizacji, począwszy od pracowników szczebla administracji, aż po użytkowników końcowych z uwzględnieniem ochrony i pełnego bezpieczeństwa dla danych firmy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto