A A A

Nowy Apple iPhone, iPod i iProd?

20 marca 2009, 12:48
Według informacji przedstawionych przez AppleInsider w nowym oprogramowaniu do iPhone'a oznaczonym 3.0 znalazła się informacja o urządzeniach, na jakich ten system będzie mógł być zainstalowany.
Nowy Apple iPhone, iPod i iProd?

Na liście znalazła się kolejna generacja iPhone, oznaczana w specyfikacji jako 2.1 i 3.1. Oprócz nich pojawiły się dwa kolejne wydania iPodów Touch, czyli 2.2 i 3.1. Dla konsumentów oznacza to, że na rynku pojawi się zarówno zupełnie nowa wersja sprzętowa telefonu i odtwarzacza Apple. Warto zaznaczyć, że np. iPhone 3G figurował na liście jako 1.2, tak więc pierwsza cyfra oznacza większą aktualizację niż ta, która miała miejsce z iPhone do iPhone 3G.

Prawdopodobnie wydania 3.1 są na razie testowe, ale widać, że Apple pracuje nad ciągłym rozwojem nowych modeli. Do testowych urządzeń zapisanych w oprogramowaniu 3.0 można także dodać iProd 0.1. Na razie Apple nie podało informacji, co kryje się za tym sformułowaniem, może więc to być zarówno tablet-netbook, jak i iPhone Nano, o których plotki odżywają co kilka tygodni. Prawdopodobnie sprawa wyjaśni się na czerwcowej konferencji, kiedy iPhoneOS 3.0 stanie się dostępny dla wszystkich i kiedy do pracy ma wrócić Steve Jobs.

Źródło: AppleInsider


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto