A A A

Nowy Battle.net już na chodzie

20 marca 2009, 13:07
Battle.net to w ostatnim czasie troszkę zapomniana platforma do gier sieciowych, której ogromną popularność przyniosła kilka lat temu obsługa Starcrafta oraz innych gier firmy Blizzard. Teraz w obliczu nadchodzącej premiery drugiej części jednego z najgłośniejszych RTS-ów w historii, a także trzeciej części Diablo, Blizzard-Activision uruchomiło odnowioną wersję platformy do gier multiplayerowych.
Nowy Battle.net już na chodzie

Nowy Battle.net ma być miejscem, w którym gracz będzie mógł zarządzać wszystkimi tytułami produkcji Blizzard-Activision. Do raz stworzonego konta można będzie przypisać zarówno nowe gry, jak i starsze produkcje, np. World of Warcraft.

Co ważne, raz przypisany do konta elektroniczny cd-key od gry będzie przechowywany na koncie i przy ponownej instalacji nie trzeba będzie go już ponownie wpisywać.

Twórcy nowego serwisu zapowiedzieli także, że za pomocą Bettle.net będzie można zapisywać się na zamknięte i otwarte beta testy przyszłych gier Blizzard-Activision.

Źródło: Battle.net


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto