A A A

Nowy Windows Live SkyDrive o pojemności 5 GB

22 lutego 2008, 11:45
Nowy Windows Live SkyDrive o pojemności 5 GB

Microsoft rozwija nie tylko programy desktopowe, ale także stara się nie zostawać w tyle za innymi i inwestuje także w serwisy online. Szczególnie od jakiegoś czasu promowany jest zestaw usług Windows Live. Jedną z nich jest SkyDrive, pojemny magazyn na wszelkiego typu dane. Microsoft ogłosił właśnie jego kolejną aktualizację i tym samym wyjście ze stadium beta.

Nowy SkyDrive (wcześniej po prostu Folders) ma poprawiony interfejs i funkcjonalność, dzięki czemu działa zauważalnie szybciej od jego poprzedniej wersji. Jednak, co ważne, pojemność kont dostępnych w serwisie zwiększona została z 500 MB–1 GB do 5 GB. SkyDrive jest zatem idealnym sposobem na wymianę ze znajomymi dużych plików. Niestety, usługa w tym momencie nie jest dostępna dla polskich użytkowników, chyba że zarejestrują się jako mieszkańcy jednego z 38 krajów.

Źródło: Spaces Live


Paweł Małkowski
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto