A A A

Nowy bezprzewodowy router z oferty NetGear

16 lipca 2012, 14:08
Nowy bezprzewodowy router z oferty NetGear

JNR1010 to nowy bezprzewodowy router, którego cena zamyka się w kwocie 100 zł. Urządzenie wyposażone jest w interfejs w języku polskim oraz idealnie współpracuje z aplikacją NetGear Genie.

Router jest propozycją dla wszystkich osób, zainteresowanych oglądaniem wideo przez sieć oraz łatwym podłączaniem różnego rodzaju urządzeń (tabletów, telefonów) do sieci domowej. Użytkownicy z pewnością zwrócą uwagę na następujące funkcje:

• FastLane: funkcja ta umożliwia rezerwowanie łącza podczas strumieniowania wideo przez sieć. Dzięki temu strumień nie będzie obciążany ruchem pochodzącym z innych urządzeń. Daje to możliwość oglądania filmów w wyższej jakości bez uciążliwych przestojów lub "klatkowania".

• Genie: jest to graficzny, całkowicie spolszczony program do zarządzania siecią oraz urządzeniami sieciowymi typu JNR1010. Aplikacja pozwala na podgląd urządzeń podłączonych do sieci (albo oczekujących na dostęp). Urządzenie JNR1010 można także standardowo obsługiwać przez przeglądarkę internetową.

Gracze z pewnością docenią możliwość łatwego podłączania gości do sieci WiFi. Pozwoli to na dzielenie się multimediami - zdjęciami i filmami ze znajomymi. Warto zwrócić uwagę na możliwość wymiany anten na silniejsze. Dodatkowo router wyposażony jest w 4 gniazda LAN oraz funkcje oszczędzania energii i filtrowania treści w ramach kontroli rodzicielskiej.

Cena urządzenia waha się na poziomie ok. 99 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto