A A A

Nowy biznesowy punkt dostępowy TP-Link CAP1200

22 listopada 2017, 07:20
Administratorzy miejsc takich jak szkoły, kampusy, centra handlowe, hotele czy biura, starają się zapewnić jak najlepszy dostęp do sieci WiFi. TP-Link ułatwia im to zadanie wprowadzając do swojej oferty nowy punkt dostępowy z serii Auranet, model CAP1200.
Nowy biznesowy punkt dostępowy TP-Link CAP1200

Punkty dostępowe CAP1200 charakteryzują się łatwością montażu np. na suficie oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Obsługa zasilania PoE całkowicie eliminuje dodatkowe okablowanie. Aby korzystać z punktów dostępowych wystarczy podłączyć istniejące już przewody Ethernet. Model CAP1200 wspierany jest przez technologię MU-MIMO 802.11ac Wave 2 i pozwala na osiągnięcie prędkości do 1200Mb/s na wielu urządzeniach jednocześnie. Dzięki funkcji Fast Roaming CAP1200 eliminuje ryzyko utraty połączenia podczas przełączania się między punktami dostępowymi.

Utworzoną za pomocą punktów dostępowych sieć można w łatwy sposób udostępnić i dodatkowo skorzystać z uwierzytelniania przez stronę powitalną. Wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala na uwierzytelnianie za pomocą SMS oraz Facebooka lub poprzez wykonanie działań takich jak np. zatwierdzenie warunków użytkowania lub zalogowanie się do systemu. Działania te są następnie weryfikowane przez odpowiedni serwer lub bazę danych przygotowaną przez administratora sieci.

Punkty dostępowe CAP1200 są w pełni kompatybilne z innymi urządzeniami z serii Auranet CAP. Aby zarządzać nawet setkami punktów dostępowych jednocześnie wystarczy skorzystać z kontrolerów bezprzewodowych Auranet. Dzięki automatycznemu wykrywaniu, dodanie nowego punktu dostępowego do sieci nigdy nie było prostsze. Kontroler automatycznie wykrywa, konfiguruje i zarządza punktem dostępowym już chwilę po tym, jak podłączysz go do sieci.

TP-Link to jeden z największych dostawców produktów sieciowych dla sektorów SOHO i SMB. W swojej ofercie ma routery bezprzewodowe, przełączniki, transmitery sieciowe, wzmacniacze sygnału, karty sieciowe, kamery cloud, biznesowe punkty dostępowe, bezprzewodowe urządzenia zewnętrzne, będące niezawodnymi rozwiązaniami dla inteligentnego domu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto