A A A

Nowy dysk USB od marki Hama

8 maja 2019, 13:30
Czasy, gdy filmy nagrywaliśmy na płyty DVD nieuchronnie mijają na rzecz przenośnych, wygodnych i przede wszystkim pojemnych dysków USB. Niemiecki producent marka Hama wprowadziła właśnie na rynek dwa takie urządzenia o pojemności 32 GB i 64 GB.
Nowy dysk USB od marki Hama

Szybki transfer i zapis danych w jakości FullHD

Dysk USB „4Bizz" o pojemności 32 GB umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD. Wyposażony w złącze USB 3.0 pozwala na zapisywanie i usuwanie danych tyle razy, ile jest potrzebne. Za trwałość urządzenia dopowiada wysokiej jakości metalowa obudowa, a mechanizm przesuwny pozwala uniknąć uszkodzenia złącza. Niewątpliwym atutem nośnika pamięci jest wykorzystanie technologii USB 3.0 Super Speed dla jeszcze szybszego transferu danych (70 MB/s). Urządzenie kompatybilne jest z systemami Windows 10/8/7/Vista oraz XP, a także dla MacOS 9.0 bądź wyższych wersji. Decydując się na zakup dysku „4Bizz" z dedykowaną pojemnością 32 GB musimy liczyć się z kosztem 34,90 zł.

Osoby ceniące sobie większą pojemność przenośnego dysku USB powinny być zadowolone z wariantu 64 GB. Ta wersja „4Bizz" pozwala, jak w przypadku urządzenia o pojemności 32 GB, nagrywanie oraz odtwarzanie filmów w formacie FullHD przy zachowaniu superszybkiego transferu danych na poziomie 70 MB/s przy wykorzystaniu USB 3.0 Super Speed. Wygodny przesuwny mechanizm oraz trwała metalowa obudowa gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia. Dysk jest dostosowany do wymagań systemów Windows w wersji 10, 8, 7, Vista oraz XP oraz MacOS 9.0 lub wyższych wersji.

Zamierzając nabyć dysk o pojemności 64 GB należy wziąć pod uwagę wydatek rzędu 54,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto