A A A

Nowy dysk twardy Verbatim dla podróżników

29 sierpnia 2011, 15:02
Nowy dysk twardy Verbatim dla podróżników

Firma Verbatim zaprezentowała przenośny, 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 750 GB.

Dysk dzięki specjalnej konstrukcji absorbuje wstrząsy od uderzenia lub upuszczenia, lepiej chroniąc zawarte na dysku dane. Krawędzie obudowy osłonięto mocną gumą, która jest dodatkowym zabezpieczeniem. Dzięki zastosowaniu interfejsu SuperSpeed USB 3.0, Verbatim Traveller oferuje niesamowicie szybki transfer danych po podłączeniu do komputera z portem USB 3.0.

Urządzenie działa na zasadzie plug ‘n’ play (podłącz i używaj) – nie wymaga dodatkowego zasilania. Jest także w 100 procentach zgodne wstecz z interfejsem USB 2.0. Aby zapewnić jeszcze wyższy poziom ochrony, dysk oferowany jest wraz z programami "Nero BackItUp" i "Burn Essentials", które pozwalają tworzyć, ręcznie lub automatycznie, kopie zapasowe zapisanych danych. W pakiecie dołączonego oprogramowania znalazły się też aplikacje "Nero Express" do łatwego nagrywania plików na płyty CD lub DVD, a także "Nero RescueAgent", która pomaga odzyskać pliki w razie ich uszkodzenia.

Sugerowana cena detaliczna dysku od 249 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto