A A A

Nowy element Google Earth

25 listopada 2019, 07:50
W webowej wersji aplikacji Google Earth pojawiło się narzędzie do tworzenia prezentacji.
Nowy element Google Earth

Uruchamiana w przeglądarce WWW aplikacja Google Earth została wzbogacona o narzędzie Projekty, dzięki któremu można przygotować prezentację miejsc szczególnie godnych uwagi, a następnie podzielić się nią z innymi użytkownikami sieci.

Ikona służąca do wywoływania nowej funkcji jest widoczna w panelu po lewej stronie okna; towarzyszą jej filmowe samouczki. Narzędzie do tworzenia prezentacji pozwala umieszczać na wyświetlanych obiektach własne oznaczenia i opisy, dołączać zdjęcia (wykonane samodzielnie lub wyszukane w internecie), widoki pochodzące z usługi Street View, materiały wideo z serwisu YouTube (albo własne), odsyłacze do stron WWW itp.

Projekt jest zapisywany na Dysku Google'a, więc po przygotowaniu można go udostępnić osobom uruchamiającym Google Earth w przeglądarce WWW albo na urządzeniach przenośnych z systemami Android lub iOS.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Tagi: google
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Wyciekło 20 GB danych aktorek porno
20 stycznia 2020
Dziewczyny pozujące przed kamerkami udostępniały stronom, za pomocą których zarabiały, wiele swoich prywatnych danych, łącznie ze skanami...


TikTok rośnie w siłę
20 stycznia 2020
Aplikacja do tworzenia krótkich klipów wideo została w zeszłym roku zainstalowana ponad 700 milionów razy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto