A A A

Nowy element Google Earth

25 listopada 2019, 07:50
W webowej wersji aplikacji Google Earth pojawiło się narzędzie do tworzenia prezentacji.
Nowy element Google Earth

Uruchamiana w przeglądarce WWW aplikacja Google Earth została wzbogacona o narzędzie Projekty, dzięki któremu można przygotować prezentację miejsc szczególnie godnych uwagi, a następnie podzielić się nią z innymi użytkownikami sieci.

Ikona służąca do wywoływania nowej funkcji jest widoczna w panelu po lewej stronie okna; towarzyszą jej filmowe samouczki. Narzędzie do tworzenia prezentacji pozwala umieszczać na wyświetlanych obiektach własne oznaczenia i opisy, dołączać zdjęcia (wykonane samodzielnie lub wyszukane w internecie), widoki pochodzące z usługi Street View, materiały wideo z serwisu YouTube (albo własne), odsyłacze do stron WWW itp.

Projekt jest zapisywany na Dysku Google'a, więc po przygotowaniu można go udostępnić osobom uruchamiającym Google Earth w przeglądarce WWW albo na urządzeniach przenośnych z systemami Android lub iOS.

fot. Google


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto