A A A

Nowy głośnik Creative Sound Blaster Roar Classic Lite

2 marca 2019, 10:00
Sound Blaster Roar Classic Lite zachowuje akustyczne DNA oryginału Sound Blaster Roar, ale teraz posiada prostszy, konserwatywny wygląd z czarnym grafitem grilla oraz anodowany, szary radiator i krawędzie obudowy.
Nowy głośnik Creative Sound Blaster Roar Classic Lite

Podobnie jak w przypadku oryginalnego, wielokrotnie nagradzanego głośnika Sound Blaster Roar SR20, nowy głośnik został zaprojektowany tak, aby dostarczać mocnego dźwięku wypełniającego pomieszczenie samemu mając rozmiar wielkości broszury. Chociaż mały i kompaktowy, Sound Blaster Classic Roar Lite zawiera 5 głośników, w tym subwoofer: podwójne lekkie, wysokiej częstotliwości, 1,5-calowe przetworniki przeznaczone do wyświetlania dalekiego pola dyspersji o wysokiej częstotliwości, subwoofer, który wypycha bas w górę, oraz dwa promienie pasywne do strzelania bocznego bas jeszcze dalej.

Głośnik wyposażony jest również w 2 wysokiej jakości wzmacniacze - jeden dedykowany do niskich tonów i średnich, drugi wyłącznie do generowania wysokich - produkując czysty, przestrzenny, dobrze zrównoważony dźwięk, bez kompromisów w basie. W rezultacie Sound Blaster Roar Classic Lite jest w stanie dostarczać potężne, wypełniające pomieszczenie brzmienie, które nie jest zależne od miejsca ustawienia.

Sound Blaster Roar Classic Lite jest dostępny w cenie 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto