A A A

Nowy głośnik Vifa Reykjavik

12 września 2017, 10:00
Reykjavik to najmniejszy głośnik w całej gamie produktowej Vifa. Mimo kompaktowych rozmiarów model ten zaskakuje jakością dźwięku i ciekawym designem.
Nowy głośnik Vifa Reykjavik

Reykjavik jest piątym głośnikiem przenośnym stworzonym przez Vifę w okresie zaledwie trzech lat. Korzenie tego duńskiego producenta komponentów audio sięgają lat 30. dwudziestego wieku, jako poddostawcy dla innych producentów głośników.

Wierząc, że dźwięk klasy premium powinien być zaprezentowany tak, jak czyni to high-endowy sprzęt, Vifa w 2014 r. zdecydowała się na wprowadzenie własnej serii głośników bezprzewodowych, opartych na bogatym doświadczeniu charakterystycznym dla swojej marki. Efektem jest seria high-endowych, wizualnie atrakcyjnych głośników.

Głośnik Reykjavik, tak jak inne produkty Vifa, wykorzystuje klasyczną, wysokiej jakości tkaninę wełnianą dostarczaną przez firmę Kvadrat. Ale jako jedyny dostępny jest także w ascetycznej wersji z anodyzowanym aluminium. To całkowicie nowa powierzchnia w gamie produktów Vifa.

Model Vifa Reykjavik już jest dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 699 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto