A A A

Nowy iPad - zobaczymy go już 21 października?

18 września 2014, 16:50
Czy za kilka dni zobaczymy nowe iPady? W sieci pojawiły się informacje, że ich premiera odbędzie się 21 października.
Nowy iPad - zobaczymy go już 21 października?

Dlaczego Apple ma zaprezentować nowe iPady właśnie we wtorek 21 października? Ubiegłoroczna premiera miała miejsce 22 października (wtorek), a jeszcze wcześniejsza 23 października (również wtorek). Wszystko wydaje się jasne.

Za nieco ponad miesiąc zobaczymy najprawdopodobniej odświeżonego iPada Air oraz iPada mini. Nie wiadomo, czy zmieni się ich wygląd, ale oba urządzenia powinny zostać wyposażone w czytnik linii papilarnych, a większe w układ A8. Tego samego dnia Apple powinien udostępnić nową wersję oprogramowania dla komputerów Mac, czyli Yosemite.

Największy znak zapytania stoi jednak przy 12-calowym iPadzie, o którym mówi się już od dłuższego czasu. Z pewnością byłby on zaskoczeniem na miarę zaprezentowanego przy okazji iPhone'ów 6 i 6 Plus zegarka Apple Watch.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto