A A A

Nowy kontroler od Mad Catza

16 grudnia 2011, 12:47
Nowy kontroler od Mad Catza

Impakt – dystrybutor akcesoriów gamingowych w Polsce wprowadził do sprzedaży kontroler Mad Catz FPS Pro.

Gamepad zaopatrzono w przyciski typu „Combat Buttons” umieszczone na odwrocie kontrolera, które umożliwiają zastąpienie jednego z czterech przycisków akcji. Ich zwiększona powierzchnia umożliwia szybki dostęp w momencie kiedy są najbardziej potrzebne.

Precyzyjne gałki analogowe w modelu Mad Catz FPS Pro zostały wzbogacone o funkcję podświetlania. W zależności od nastroju można wybrać jeden z kilku odcieni, bądź uaktywnić tryb samoczynnej zmiany barwy podświetlenia. Ergonomiczna konstrukcja z gumowanymi uchwytami czyni z pada wygodne narzędzie. Producent zapewnia, że nawet podczas długich sesji gamingowych użytkownik nie odczuwa dokuczającego zmęczenia w dłoniach.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez importera – Impakt, wynosi 186 zł. W ofercie dystrybutorów jest również wersja przewodowa dla użytkowników platform Xbox360.

Najważniejsze cechy:

- różnokolorowe podświetlanie gałek analogowych

- precyzyjne analogi

- przyciski „combat buttons”

- bezprzewodowa technologia dla platform PS3

- przewodowa wersja dla platformy Xbox360

- wbudowane akumulatory wielokrotnego ładowania

- gumowane uchwyty


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto