A A A

Nowy mały, antybakteryjny Samsung

24 marca 2009, 12:21
Samsung pokazał nowy 10-calowy netbook, stylizowany przez wielokrotnie nagradzanego Naoto Fukasawa. Mały laptop, podobnie jak większe modele marki, został przygotowany z zastosowaniem powłoki zabijającej bakterie.
Nowy mały, antybakteryjny Samsung

Mimo tego, że zaprezentowany notebook ma zaledwie 10-calowy ekran i małe rozmiary, udało się w nim zmieścić klawiaturę, która w 93 procentach odpowiada standardowemu narzędziu. N310 wyróżnia się także wagą, która razem z 4-komorową baterią, zapewniającą działanie do 5 godzin, wynosi zaledwie 1,2 kg. Większą wydajność baterii udało się uzyskać dzięki ekranowi podświetlanemu za pomocą diod LED i zastosowaniu energooszczędnego procesora Intel Atom. Z innych parametrów sprzętowych warto wymienić 1 GB pamięci RAM, 160 GB dysk twardy i 1,3 MPix wbudowaną kamerę. Nie zapomniano także o portach USB i interfejsie Bluetooth.

Samsung N310

Mały Samsung uszczęśliwi także fanów Windows XP, bo razem z nim oferowana jest wersja Home Edition tego systemu. Model ma być dostępny już w maju, ale jego cena nie została jeszcze podana.

Samsung N310

Źródło: cnet news


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto