A A A

Nowy mikrozestaw hi-fi od Sony

30 czerwca 2011, 11:59
Nowy mikrozestaw hi-fi od Sony

Sony zaprojektowało nowy mikrozestaw hi-fi z serii G.

Technologia uziemienia geometrycznego zastosowana w nowych mikrozestawach zmniejsza do minimum zniekształcenia wzmacniacza, pozwalając dokładnie słyszeć rytm i tempo zarówno przy słuchaniu rockowych, jak i delikatnych utworów z repertuaru klasycznego.

Zwarte kolumny głośnikowe wyróżniają się dużą mocą wyjściową i naturalnym, zrównoważonym brzmieniem. Każdy szczegół, od rowkowanych wewnętrznych ścianek głośników do rozwiązań konstrukcyjnych w jednostkach nisko- i wysokotonowych, służy zapewnieniu dźwięku wysokiej jakości.

Proste mikrozestawy hi-fi z serii G nawiązują wyglądem do klasycznych, analogowych zestawów muzycznych. Na jednostce centralnej, wykończonej litym, szczotkowanym aluminium, znajdziemy pokrętła, które do złudzenia przypominają gałki z dawnych lat. Jasna kolorystyka aluminium silnie kontrastuje z wykończonymi na wysoki połysk, czarnymi głośnikami. Wykorzystanie na głośnikach farby poliuretanowej zamiast tańszej farby poliestrowej ogranicza niepożądany rezonans i zwiększa czystość brzmienia.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Tagi: muzyka
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto