A A A

Nowy modem z funkcją routera od Huawei

5 października 2011, 11:41
Nowy modem z funkcją routera od Huawei

Huawei wprowadził na polski rynek najnowszy modem HUAWEI E583C (E5 II).

HUAWEI E583C to kieszonkowy modem z funkcją routera Wi-Fi. Dzięki niemu do Internetu można bezprzewodowo podłączyć do pięciu różnych urządzeń obsługujących standard Wi-Fi, np. tablet, notebooka, konsolę do gier, smartfona czy aparat cyfrowy – wszystkie za pomocą jednej karty SIM zainstalowanej w modemie.

Urządzenie umożliwia także wygodne przechowywanie danych na karcie pamięci microSD, w sposób zbliżony do dysków zewnętrznych Wi-Fi. Tę cechę modemu docenią właściciele urządzeń, w których nie można rozbudowywać pamięci wewnętrznej ani stosować kart pamięci. Użytkownicy mogą na karcie microSD umieścić swoje pliki multimedialne, a następnie korzystać z nich z poziomu przeglądarki internetowej.

HUAWEI E583C pozwala na szybkie i proste skonfigurowanie zabezpieczonej sieci oraz współdzielenie zasobów pomiędzy wszystkimi podłączonymi urządzeniami za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Dodatkowo modem został wyposażony w baterię, umożliwiająca działanie do 4 godzin bez konieczności podłączania do ładowarki lub komputera.

Sugerowana cena rynkowa modemu HUAWEI E583C to ok. 450 PLN.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto