A A A

Nowy monitor LED firmy iiyama

24 sierpnia 2011, 14:43
Nowy monitor LED firmy iiyama

24-calowy model B2475HDS-1, bo o nim mowa, to przede wszystkim energooszczędna matryca LED wyświetlająca obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080p) z kontrastem 5 000 000:1 i 2ms czasem reakcji.

Monitor wyposażony jest w funkcję i-style Colour odpowiedzialną za dobór optymalnego kontrastu i jasności do rodzaju wyświetlanego obrazu (np. filmów, gier czy tekstu) oraz OverDrive, która zapobiega rozmyciom obrazu w przypadku filmów lub gier z bardzo dynamiczną animacją. Dodatkowo, oglądając film, mamy do dyspozycji funkcję ACR, której włączenie zapewnia optymalny kontrast.

Ponadto monitor wyposażono w 2 wysokiej jakości głośniki stereo, jak również wejście analogowe i cyfrowe DVI oraz HDMI. „B2475HDS-1 to bardzo nowoczesny i uniwersalny monitor. To przede wszystkim świetna matryca LED z funkcjami i-style Colour, ACR i OverDrive, regulowaną wysokością położenia ekranu oraz opcją PIVOT, czyli możliwością obracania ekranu o 180 stopni do trybu portretowego. Wszystkie te cechy powodują, że monitor sprawdza się w   pracy biurowej i nadaje się zarówno do komputerów stacjonarnych i laptopów.

Możliwość montażu na ścianie oraz spore rozmiary sprawiają, że nadaje się do oglądania filmów i grania w warunkach domowych”. - powiedział Mariusz Kuczyński Dyrektor Generalny iiyama Polska.

Zapowiadany monitor pojawi się w sprzedaży w Polsce w pierwszych dniach przyszłego miesiąca. Sugerowana cena detaliczna monitora to 899 PLN.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościChrome walczy z natrętami
1 czerwca 2020
W najbliższej wersji przeglądarki Google'a pojawi się mechanizm zapobiegający nachalnym powiadomieniom.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto