A A A

Nowy oczyszczacz powietrza od Goclever

19 stycznia 2019, 10:00
W sezonie grzewczym w dużych aglomeracjach występuje szkodliwe dla zdrowia zjawisko smogu. Aby uchronić się przed niekorzystnym działaniem związków chemicznych i pyłów, warto zainwestować w profesjonalny oczyszczacz powietrza.
Nowy oczyszczacz powietrza od Goclever

W ofercie poznańskiej firmy Goclever pojawił się właśnie nowy model oczyszczacza powietrza - Cristal Air Advanced 2, który może przefiltrować powietrze w tempie 280 m3/h na powierzchni do 40 m2. To jeden z najbardziej zaawansowanych modeli nowej generacji, który z powodzeniem może konkurować z oczyszczaczami innych, światowych marek. Oczyszczacz został wyposażony w technologię QUADRO Shield, który pozwala usunąć aż 99% zanieczyszczeń z powietrza i obejmuje: filtr nylonowy (ma za zadanie zatrzymać kurz oraz włosy), filtr włókninowy (zatrzymuje negatywne działanie mikrocząsteczek z dymu), filtr HEPA (zatrzymuje najmniejsze cząsteczki zanieczyszczające powietrze) i filtr węglowy (który oczyszcza powietrze za pomocą aktywnego węgla, niwelującego szkodliwe substancje chemiczne). Dodatkowo lampa UV zabija zarazki i zapobiega ich namnażaniu w otoczeniu. Urządzenie posiada też 3 tryby pracy (poniżej 45dB). Oczyszczacz posiada także opcję jonizacji powietrza 5mln/m3 oraz timer i wskaźnik zużycia filtra.

Urządzenie o mocy 60 W (oszczędność energii) kosztuje tylko 399,00 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
19 stycznia 2019, 10:33
Witam! Ja już 2 lata temu (pod koniec 2017 roku) zainwestowałem w oczyszczacz powietrza :jezor: . Posiadam "PHILIPS AC-3256/10".  Wybór na ten model padł z kilku powodów. Po pierwsze - podoba mi się jego budowa i ogólny design. Posiada licznik cząsteczek P.M 2,5 oraz kolorystyczny wskaźnik zanieczyszczenia powietrza (niebieski = dobra jakość, fioletowy = średnia, różowy = zła, czerwony = bardzo zła). Poza tym... Posiada 3 filtry: wstępny, węglowy i HEPA 13 Wstępny jest wielokrotnego użytku.  Pozostałe dwa należy wymieniać co roku (w zależności od stopnia zużycia i poziomu zanieczyszczenia powietrza). Po drugie - chodziło mi o to, żeby jak najbardziej dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Mieszkanie ma ok. 50 m^2, a oczyszczacz oczyszcza 47 m^2, natomiast jego wydajność wynosi 393 m^3/h. Po trzecie - mnie do szczęścia nie potrzeba funkcji nawilżacza czy jonizacji :P .
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto