A A A

Nowy projektor Sony VPL-HW45ES

6 kwietnia 2016, 12:00
Firma Sony ogłosiła powiększenie oferty projektorów do kina domowego o nowy model Full HD 3D VPL-HW45ES. Urządzenie cechuje się większą jasnością, kontrastem i rozdzielczością oraz niższym poziomem szumu w tle obrazu niż jego poprzednik VPL-HW40ES
Nowy projektor Sony VPL-HW45ES

Rozrywka domowa już od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem stąd popyt na wysoką jakość obrazu. Następstwem tego zjawiska jest olbrzymi postęp, jaki dokonał się w projektorach Sony do kina domowego. Model VPL-HW45ES ma wprawdzie taką samą obudowę jak VPL-HW40ES, ale jego wewnętrzne rozwiązania techniczne przeszły gruntowną modernizację. Nowy projektor ma jasność 1800 lumenów i wyświetla żywy obraz. Reprodukuje nawet kolory, które często zanikają podczas produkcji materiału do nagrania na płycie, dzięki czemu wierniej oddaje oryginalne nagranie w formacie 1080p. Połączenie paneli SXRD oraz technologii Reality Creation i Motionflow gwarantuje wysoką, kinową jakość obrazu 3D i 2D oglądanego w domowym zaciszu.

Model VPL-HW45ES cechuje uniwersalność przy instalacji. Dodatkowym ułatwieniem jest skierowany do przodu wylot powietrza. Projektor można nabyć w kolorze czarnym i - wobec często powtarzającego się życzenia klientów - białym. Te neutralne kolory harmonizują z różnymi wystrojami wnętrz, dzięki czemu oglądanie imponującego obrazu nie wiąże się z poczuciem dysonansu estetycznego. Źródłem światła w projektorze VPL-HW45ES jest lampa o przedłużonej żywotności, wystarczająca na 6000 godzin pracy. Urządzenie zawiera wbudowany nadajnik radiowy 3D oraz port USB do aktualizowania wewnętrznego oprogramowania.

Sprzedaż projektora VPL-HW45ES rozpocznie się w maju 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto