A A A

Nowy projektor domowy Acer H5380BD

17 marca 2014, 11:10
Firma Acer wprowadza projektor Acer H5380BD do sprzedaży w Europie, w tym także w Polsce. Acer H5380BD jest w stanie wyświetlać obraz 3D w 144Hz, pozwalając użytkownikom na cieszenie się filmami i grami w domu.
Nowy projektor domowy Acer H5380BD

Wyświetlanie obrazu w trybie True Cinema w 24 klatkach na sekundę umożliwia oglądanie filmów na Blu-ray w ich oryginalnej jakości, czyli dokładnie tak, jak zostały nakręcone i widziane oczami ich reżyserów!

Projektor korzysta z technologii Acer ColorBoost II+ z 6-częściowym kołem barw. Jasność 3 000 ANSI lumenów i skala kontrastu 17 000:1 pozwalają projektorowi Acer H5380BD osiągać niezłe wyniki nawet przy dużym natężeniu światła zewnętrznego.

Dzięki złączu HDMI 3D projektor wyświetla filmy Blu-ray w technologii 3D w kinowej jakości. Urządzenie obsługuje wszystkie formaty 3D zgodne z HDMI 1.4a zarówno dla gier, jak i filmów.  Użytkownik może cieszyć się filmami, zdjęciami i grami w technologii nVIDIA 3D Vision, a także materiałami sekwencyjnymi z komputera stacjonarnego wyposażonego w odpowiednią kartę graficzną zgodną z nVIDIA 3DTV Play lub nVIDIA 3D Vision (wymaga założenia okularów 3D DLP).

W Acer H5380BD została zastosowana technologia LED o długiej żywotności - zapewnia to nawet 5000 godzin (tryb standardowy), 6000 godzin (tryb ECO), 10 000 godzin (tryb ExtremeEco). Tryb ExtremeECO zmniejsza jasność wyświetlacza do 30% pełnej mocy, znacznie obniżając koszt eksploatacji. Projektor wyposażono również w system Acer Dust Resistant przedłużający żywotność urządzenia i chroniący je przed szkodami wynikłymi z nagromadzenia kurzu.
Opcja wyświetlania bezprzewodowego

Użytkownicy projektora H5380BD mogą odtwarzać filmy, obrazy i muzykę z szerokiej gamy kompatybilnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i notebooki z systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows, jest to możliwe dzięki zastosowaniu opcjonalnego bezprzewodowego adaptera Acer MHL

Cena i dostępność

Projektor domowy H5380BD dostępny jest w Polsce od marca 2014, a sugerowana cena detaliczna to 2079 zł.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto