A A A

Nowy radiobudzik Sony

3 listopada 2011, 10:32
Nowy radiobudzik Sony

Firma Sony zaprezentowała radiobudzik ICF-DS15iP, umożliwiający budzenie ulubionymi nagraniami z telefonu iPhone/iPod, audycją radiową lub dźwiękiem budzika.

Urządzenie pomimo swych niewielkich rozmiarów ma z powodzeniem służyć do słuchania najróżniejszych rodzajów muzyki. 2 x 3,5 W mocy wyjściowej i ulepszony system MEGABASS mają gwarantować czysty dźwięk z radia, iPoda i telefonu iPhone.

ICF-DS15iP został wyposażony w spory, czytelny wyświetlacz zegara oraz w mający zapewniać intuicyjną obsługę panel kontrolny. Dwa uniwersalne budziki pozwolą na niezależne programowanie godzin budzenia w dni robocze i w weekendy, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał pamiętać o przestawianiu budzika. Dołączony do zestawu, niewielkich rozmiarów pilot, pozwoli na sterowanie iPodem / telefonem iPhone, radiem i budzikiem bez wstawania z łóżka.

Radiobudziki Sony ICF-DS15iP z dokiem Made for iPhone / iPod dostępne są w wersji czarnej i czarno-srebrnej od listopada 2011 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościSynology - nowy model DS419slim
24 czerwca 2019
Firma Synology wprowadziła na rynek model DiskStation DS419slim, 4-kieszeniowy serwer NAS z obsługą 2,5-calowych dysków.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto