A A A

Nowy rekord podkręcania na procesorze Ivy Bridge

14 czerwca 2012, 11:50
Nowy rekord podkręcania na procesorze Ivy Bridge

Bazując na płycie głównej Gigabyte GA-Z77X-UD3H overclocker HiCookie zdołał podnieść taktowanie procesora 3770K do poziomu 7089,33 MHz.

W zeszłym tygodniu kilkukrotnie rozeszły się informacje o osiąganiu wysokich wyników podczas podkręcania procesora Intel 3770K. Przekroczono magiczną barierę 7 GHz. Tym razem jednak możemy przypuszczać, że wynik HiCookie na dłuższy czas zagości na pierwszym miejscu w rankingu HWBOT.org. Bazując na płycie głównej Gigabyte GA-Z77X-UD3H overclocker zdołał podnieść taktowanie procesora 3770K do poziomu 7089,33 MHz. Rezultaty zostały opublikowane na HWBOT.org ponad tydzień temu i od tej pory nikomu nie udało się ich przebić.

Płyta główna Gigabyte GA-Z77X-UD3H to konstrukcja dla wymagających użytkowników i overclokerów. Posiada szereg przycisków funkcyjnych oraz wyświetlacz LED ułatwiające podkręcanie. Na pokładzie znajduje się również 8 portów USB 3.0 oraz 4 porty SATA 3.


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

TikTok znika z Hongkongu
8 lipca 2020
Narzucone Hongkongowi przepisy dotyczące bezpieczeństwa państwowego spowodowały, że ByteDance wycofuje się z półautonomicznego regionu Chin.LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto