A A A

Nowy skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425

9 listopada 2016, 07:20
Firma PFU Limited, spółka zależna Fujitsu, rozszerzyła swoją serię skanerów SP o nowy model SP-1425. Urządzenie stworzono z myślą o użytkownikach biznesowych, którzy potrzebują elastycznego rozwiązania do skanowania dokumentów.
Nowy skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425

Nowy model skanuje z szybkością 25 stron na minutę (format A4, w kolorze, w trybie dwustronnym, z rozdzielczością 200/300 dpi) i łączy wydajność zapewnianą przez automatyczny podajnik dokumentów z elastycznością skanera płaskiego. Za pomocą modelu SP-1425 można skanować zróżnicowane dokumenty, w tym materiały zszyte lub oprawione. Urządzenie cechuje się uproszczoną, łatwą obsługą. Skaner ma kompaktowe wymiary i jest niższy od typowego urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu może być łatwo dostępny na biurku pracownika. Urządzenie zaprojektowano jako skaner do wykonywania stałych zadań, takich jak prowadzenie księgowości czy obsługa korespondencji.

Skaner SP-1425 jest wyposażony w sterownik PaperStream IP i oprogramowanie do poprawy jakości obrazu, a także pierwszą wersję rozwiązania PaperStream Capture Lite. Oprogramowanie to zwiększa wydajność skanowania. Ponadto udostępnia nowy, ergonomiczny interfejs użytkownika o rozszerzonej funkcjonalności, dostosowany do ekranów dotykowych. Dzięki temu zwiększa wydajność i ułatwia interakcję w całym procesie skanowania w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie można uaktualnić do wersji PaperStream Capture.

Fujitsu SP-1425 umożliwia automatyzację procedur skanowania w firmie, a przy tym cechuje się większą elastycznością obsługi dokumentów niż urządzenia wielofunkcyjne. Dzięki temu generuje pliki o mniejszych rozmiarach, a zarazem lepszej jakości. Tym samym zeskanowane dokumenty znacznie lepiej nadają się do otwierania i przeglądania z poziomu urządzeń mobilnych niż duże, niewyraźne pliki wygenerowane przez urządzenia wielofunkcyjne. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie ABBYY FineReader Sprint do tworzenia plików PDF z możliwością przeszukiwania oraz rozwiązanie Presto! PageManager 9.5 do sprawnego zarządzania plikami cyfrowymi.

Skaner będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od końca listopada 2016 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto