A A A

Nowy smartfon Apple – pierwsze plotki

19 stycznia 2015, 07:40
Apple zapowiedziało nowe modele iPhone’ów na jesień tego roku, jednak już teraz pojawiają się pierwsze plotki na ich temat.
Nowy smartfon Apple – pierwsze plotki

Serwis GforGames, który powołał się na rzekomo sprawdzone tajwańskie media podaje, że nowy iPhone zostanie wyposażony w aparat z dwoma tylnymi obiektywami i optyczny zoom. Największą nowością ma być jednak funkcja Force Touch, dzięki której smartfon automatycznie wykryje różnicę między naciśnięciem a stuknięciem, podobnie jak będzie miało to miejsce w zegarku Apple Watch.

Nowy smartfon Apple, który najprawdopodobniej będzie nazywał się iPhone 6s, zgodnie z polityką firmy, będzie ulepszeniem poprzedniej generacji. Nie znajdziemy tu wielu nowatorskich rozwiązań, a jedynie te sprawdzone w modelach 6 i 6 Plus podniesione do potęgi.

Najmniejszą wersją pojemnościową iPhone'a 6s będzie model 32-gigabajtowy.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto